Kolísky sú najlepší rezidenčný development roka!

Kolísky sú najlepší rezidenčný development roka!

23. 11. 2021

Počas slávnostného odovzdávania prestížnych ocenení CIJ Awards Slovakia 2021 v bratislavskom Grand Hoteli River Park, získala spoločnosť ITB Development už po tretí krát ocenenie BEST STANDARD RESIDENTAL DEVELOPMENT. A tak si, po Čerešniach a Gansbergu, ocenenie odniesol aj projekt Kolísky v Záhorskej Bystrici.

Ocenenie CIJ Awards je odmenou práce a energie, ktorú vnášame do každého z našich projektov. Držíme sa ambicióznej filozofie – ísť tou náročnejšou cestou a ponúkať stále inovatívnejšie a kreatívnejšie riešenia pre lepšie bývanie, no nezabúdať pri tom na to najdôležitejšie - budúcich obyvateľov a komunitu, ktorá na mieste vznikne. O to viac nás teší, keď nami zvolená cesta vedie k úspechu. Touto cestou sa chcem poďakovať celému tímu, partnerskému ateliéru Architekti Šebo Lichý a všetkým, ktorí sa na projekte Kolísky v Záhorskej Bystrici podieľajú.

O CIJ Awards
Ocenenie každoročne udeľuje odborný medzinárodný realitný magazín Construction & Investment Journal významným spoločnostiam, projektom a jednotlivcom na slovenskom realitnom trhu. Construction & Investment Journal je odborný magazín v anglickom jazyku, ktorý sa venuje komentárom a analýzam z oblasti developmentu a realitného trhu v krajinách strednej a východnej Európy. Je zároveň organizátorom odborných konferencií o realitách  a mnohých seminárov a podujatí venovaných realitnému trhu, vrátane prestížnych výročných ocenení Construction & Investment Journal Awards. O oceneniach v jednotlivých kategóriách CIJ Awards rozhodujú výkonní, generálni riaditelia a partneri spoločností pôsobiacich v oblasti developmentu a realít.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší