Inšpirujte sa zariadeným 3-izbovým bytom pre mladú rodinu

Inšpirujte sa zariadeným 3-izbovým bytom pre mladú rodinu

10. 08. 2021

O tom, že dispozície bytov v Kolískach sú prispôsobené najmä potrebám rodiniek, ste už pravdepodobne počuli. Teraz môžete spolu s nami nahliadnuť, ako môže vyzerať aj vaše nové bývanie v Záhorskej Bystrici. O návrh a realizáciu interiéru vzorového bytu sa postarali dizajnérky z interiérového štúdia Arcada. V súčasnosti už byt robí radosť novým majiteľom, no stále je výborným zdrojom inšpirácie pre priaznivcov kvalitného interiérového dizajnu.

Je útulný, plný pastelových farieb, teplých tónov dreva a rastlinných motívov. Vstupná chodba opticky rozdeľuje dennú a nočnú časť bytu. Ak sa vydáme vľavo, ocitneme sa v rozľahlej obývacej izbe spojenej s kuchyňou, ktoré predeľuje okrúhly jedálenský stôl umocňujúci pocit z rodinného bývania. Dominuje tu šedá farba s detailmi v zelenej a antracitovej. Veľkorysá pohovka priam zvádza k leňošeniu po čase strávenom prípravou dobrôt pri lesklej antracitovej kuchynskej linke doplnenej teplým dubovým drevom.

Nočná časť ponúka dostatok súkromia a komfortu. Detská izba pre malého objaviteľa ladená v štýle Star Wars s horčicovými kontrastnými detailmi ponúka priestor pre hry, učenie aj oddych. Kráľovstvom domácich je veľkorysá spálňa s dominantnou tapetou za čelom postele. Tu jednotný štýl bytu spestruje jemná ružová farba, ktorá vyvažuje mužský a ženský princíp miestnosti. V každom kúte útulného trojizbáku nájdeme funkčnosť doplnenú dokonalým estetickým vkusom. A čo na to samotné autorky? „Pripraviť vzorový byt v komplexe Kolísky bola pre nás veľmi príjemná realizácia. Výborná dispozícia a svetlosť celého priestoru nám dala možnosť pohrať sa so sýtejšími farbami, a tým inšpirovať aj budúcich majiteľov ostatných bytov,“ vysvetľujú bytové architektky z interiérového štúdia Arcada.

Pozrite si galériu fotiek a vychutnajte si autentickú atmosféru vzorového bytu. Možno vám svojimi invenčnými riešeniami vnukne nápady pri zariaďovaní vášho vlastného bývania. Ako inak, v Kolískach.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší