Návrh a realizácia interiéru s benefitmi od štúdia Arcada

Návrh a realizácia interiéru s benefitmi od štúdia Arcada

27. 11. 2020

Sťahovať sa už do zariadeného? V Kolískach je to realita aj vďaka našim partnerom. Interiérové štúdio Arcada, ktoré malo na starosti aj jeden z našich  vzorových bytov zariadi všetko za vás.

Dokončené a skolaudované Kolísky už čoskoro privítajú prvých obyvateľov. Ak pri kúpe nového bytu rátate aj s týždňami na jeho zariadenie, u nás to môže byť jednoduchšie ako si myslíte. Náš partner štúdio Arcada váš byt zameria, pripraví návrh interiéru, ktorý aj zrealizuje ešte pred tým, ako si prevezmete kľúče. Zatiaľ čo si vy budete pomaly baliť kufre, prebehne výroba a montáž nábytku presne podľa vašich predstáv. Nové bývanie tak môžete mať hotové už za 12 týždňov.

Navyše, iba teraz pri komplexnom návrhu a realizácii interiéru štvorizbového bytu štúdiom Arcada získate na zariadenie od Kolísok garantovaný príspevok 3 000€. Všetci naši klienti majú tiež zľavu 30% na kuchynské linky. Mať svoj domov snov je teraz skutočne jednoduché. Stačí si už iba vybrať z našej ponuky dokončených skolaudovaných bytov.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší