Posledné voľné byty v zabývaných Kolískach

Posledné voľné byty v zabývaných Kolískach

22. 04. 2021
Po úspešnej kolaudácii dokončených Kolísok sme mohli začať s odovzdávaním bytov ich majiteľom. Stavebný ruch tak vystriedala vôňa nového nábytku a prví spokojní obyvatelia. Pridajte sa k nim aj vy, máme posledné voľné byty.

Veľmi nás teší, že sme mohli obyvateľom Kolísok odovzdať ich vysnívané bývanie. Byty sa tak rýchlo premieňajú na domov a v Kolískach to už začína žiť. Pridajte sa k novým susedom aj vy a spoločne si vychutnajte jarné slnko pri popíjaní kávičky či sadení zeleniny v komunitných záhradkách vo vnútrobloku. Ešte stále máme posledné voľné byty aj s kolaudačnou zľavou.
V ponuke nájdete aj 4-izbové byty, ktoré sú podľa nedávnej analýzy najdostupnejšie v Bratislave a zaujmú výbornými dispozíciami, dvoma kúpeľňami, terasou či predzáhradkou. Objavte ponuku posledných voľných bytov v inšpiratívnom prostredí Záhorskej Bystrice. Objavte Kolísky.

Napíšte nám ...
+
warning
warning
warning
warning
warning
Odoslaním formulára dochádza k poskytnutiu osobných údajov dotknutou osobou prevádzkovateľovi, a to v súlade s ust. § 13 ods. 1 písm. b) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, ktoré sú chránené a spracúvané v súlade so zásadami / pravidlami uvedenými v dokumente Ochrana osobných údajov.
Ďakujeme za vyplnenie formuláru. Čoskoro vás budeme kontaktovať.
Poslať ďaľší